خدمات طراحی وب‌سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

در دنیای دیجیتال امروز، وب‌سایت شما اولین تعامل مصرف کنندگان با تجارت شما است.به همین دلیل است که تقریباً 95 درصد از اولین برداشت کاربر مربوط به طراحی وب‌سایت است.

همچنین به همین دلیل است که خدمات طراحی وب‌سایت می‌تواند تأثیر زیادی بر خط اصلی شرکت شما داشته باشد.اما طراحی وب‌سایتی کارآمد آسان نیست زیرا کاربران امروزه انتظارات زیادی دارند.

شما چند ثانیه یا حتی میلی ثانیه فرصت دارید تا کاربران را متقاعد کنید که سایت شما ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر.

طراحی وب‌سایتی واکنش‌گرا

وب‌سایت شما باید متناسب با هر دستگاهی باشد. وب‌سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب‌سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

طراحی یک وب‌سایت با هدف

یک وب‌سایت عالی دارای زیبایی ومفهوم است. طبیعتاً باید خوب به نظر برسد. اما همچنین باید با یک دید واضح از مهمترین اهداف و نقاط تبدیل آن و چگونگی پشتیبانی وب‌سایت از کاربران در مسیر رسیدن به آن اهداف ساخته شود.

طراحی برای دسترسی آسان

سایت باید به گونه ای طراحی شود که افراد بتوانند آن را پیدا کنند و این از دید موتورهای جستجو شروع می‌شود. یک سایت خوب باید از نظر فنی بهینه شود و ساخته شود تا صفحات فرود جذاب برای کاربران وجود داشته باشد.

خدمات طراحی سایت کارنیشا

تمام آنچه برای ساختن یک وب‌سایت عالی نیاز است

سرعت بالا

وب‌سایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در وب‌سایت شما رعایت می‌شود.

پنل مدیریتی قدرتمند

شما در هر زمان و مکانی که بخواهید می‌توانید وب‌سایت خود را بدون نیاز به پشتیبانی شبانه‌روزی مدیریت کنید.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب‌سایت اختصاصی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد

طراحی ساختار سایت

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب‌سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب‌سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده‌سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب‌سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

شما می‌توانید بر اساس امکانات مدنظر خود برای کسب و کارتان یکی از چند پکیچ متنوع ما را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید و بقیه کار را به متخصصین با تجربه کارنیشا بسپارید.