خدمات سئو

در صدر نتایج جستجو گوگل بدرخشید

 در دنیای امروز، افراد برای خرید کالا و رفع نیازهای‌شان دیگر به صورت حضوری مراجعه نمی‌کنند و به جای آن در فضای مجازی با بازدید از سایت‌های مختلف به دنبال خرید محصولات‌شان هستند. در نتیجه، موتورهای جست و جو مانند گوگل به ابزاری برای پیدا‌کردن کسب و کار شما تبدیل شده‌است و به دست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جست و جوی گوگل می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. این‌جاست که مفهوم خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت معرفی می‌شود.

خدمات سئو چیست؟ خدمات سئو به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تکنیک‌ها گفته‌می‌شود که اعمال آن‌ها بر سایت‌تان موجب ارتقای رتبه‌سایت در گوگل می‌شود. زمانی که رتبه سایت‌تان در نتایج گوگل بهتر شود مخاطبان بیش‌تری از سایت شما بازدید می‌کنند، اعتماد مشتریان به شما بیش‌تر می‌شود و فروش‌تان به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. اگر اقدامی برای انجام سئو سایت‌تان نکنید رقیبان‌تان از شما سبقت می‌گیرند و دیگر حرفی برای زدن در بازار کسب و کارتان نخواهید داشت.

خدمات سئو وب‌سایت

کارنیشا

گام اول آنالیز سایت

اولین گام برای انجام خدمات سئو سایت آنالیز رقبا می‌باشد. با آنالیز رقبای خود قادر خواهید بود تمامی فعالیت‌هایشان را زیر نظر داشته‌باشید، نقاط قوت و ضعف‌شان را پیدا کنید، ببینید چه تغییراتی در سایت‌شان اعمال می‌کنند، از چه تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنند و با چه کلمات کلیدی رتبه گرفته‌اند.

(On Page SEO) گام دوم سئو داخلی

به مجموعه‌ای از اقدامات جهت بهبود سئو داخلی سایت گفته می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت، بهبود لینک‌های داخلی سایت، تعیین کلمات کلیدی مناسب، بهینه‌سازی سرعت لود سایت، ثبت نقشه سایت در گوگل و تولید محتوای کاربرپسند اشاره کرد.

(Off Page SEO) گام سوم سئو خارجی

هر اقدام استانداردی که در خارج از سایت برای بهبود رتبه سایت انجام‌شود، سئو خارجی محسوب می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به لینک‌سازی اشاره‌کرد. لینک‌سازی باید به صورت طبیعی انجام‌شود تا منجر به افزایش اعتبار سایت‌تان شود. با لینک‌سازی می‌توانید سریع رتبه خود را ارتقا‌دهید.

سئو نیازمند صبر و حوصله

کسب جایگاه برتر در سئو هفته‌ها و گاهی ماه‌ها طول می‌کشد

یکی از سوالات متداولی که اکثر مشتریان می‌پرسند این است که چقدر طول می‌کشد تا سایت ما به صفحه اول گوگل بیاید. سئوی سایت از خدماتی‌است که نمی‌توان برای آن زمان مشخصی تعریف کرد زیرا عواملی مانند میزان رقابت در بازار کسب و کارتان و همچنین میزان سختی کلمات کلیدی بر این زمان اثر می‌گذارند. بنابراین، پس از آغاز خدمات سئو، برای موفقیت‌آمیز بودن این روند، زمان و صبر مهمترین فاکتوری است که به آن نیاز دارید. فراموش نکنید که با توجه به کلمات کلیدی هدف، تعداد و میزان قدرت رقبا، گاهی هفته‌ها و گاهی ماه‌ها طول می‌کشد تا به برترین جایگاه در سئو سایت خود برسید. بنابراین به سایت خود اجازه ‌بدهید حداقل زمانی که نیاز دارد را سپری‌کند تا پس از آن شاهد نتایج بی‌نظیر سئو سایت خود باشید و فریب عباراتی مانند خدمات سئو سریع را نخورید!!!! گروه کارنیشا با ارائه بهترین خدمات سئو سایت در ایران و صدها نمونه‌کار در این زمینه می‌تواند در کمترین هزینه و بازه‌زمانی ممکن و با برنامه‌ریزی هدفمند خدمات سئو سایت‌های مختلف را انجام‌دهد.

خرید بک‌لینک

با سرعت جت، از رقبای خود سبقت بگیرید 

با وجود حضور انلاین در رقابت کسب و کار نمی‌توان سئو و ارتقای‌رتبه سایت در نتایج جستجو را نادیده گرفت. لینک‌سازی یکی از موثرترین ابزارهای سئو جهت بهبود رتبه‌سایت در نتایج گوگل می‌باشد به طوری‌که زمانی که شما وارد برخی از سایت‌های ایرانی و خارجی می‌شوید بارها دیده‌اید که به شما خرید بک لینک را پیشنهاد می‌دهند. درست است که بک‌لینک در الگوریتم‌های رتبه‌بندی گوگل فاکتوری مهم در نظر گرفته‌شده ولی با این شرط که بک لینک‌ها از طرف کاربران حقیقی ساخته شده‌باشد. بنابراین راحت فریب این سایت‌ها را نخورید زیرا گوگل الگوریتم‌های خود را به گونه‌ای هوشمند کرده که به‌راحتی خرید لینک‌ها را تشخیص می‌دهد و شما را جریمه خواهد کرد.

گروه دیجیتال مارکتینگ کارنیشا ارائه دهنده بهترین خدمات سئو و طراحی سایت در ایران، با کیفیت‌ترین سرویس‌های خرید بک‌لینک دائمی را با رعایت قوانین موتورهای جستجو و کاملا تخصصی ارائه می‌دهد. متخصصان سئو کارنیشا با در نظر گرفتن عواملی مانند موضوع لینک و ارتباطش با سایت لینک‌دهنده، اعتبار و قدرت دامنه سایت لینک‌دهنده، اسپم نبودن سایت لینک‌دهنده و … معتبرترین بک لینک ها را برای شما می‌سازند.

چرا خدمات سئو با کارنیشا؟

با کارنیشا، در صفحه اول گوگل باشید

به‌طور کلی هدف اصلی از اعمال فاکتورهای خدمات سئو بر روی‌سایت، ارتقا رتبه‌سایت و جذب مخاطبان هدف به سمت شما است. متخصصان کارنیشا با ارائه یک جلسه مشاوره رایگان در جریان نیازها و خواسته‌های شما قرار می‌گیرند. سپس، سایت شما و رقیبانتان و بازار کسب و کارتان را به‌طور کامل تجزیه و تحلیل کرده و براساس این اطلاعات استراتژی‌های موردنیاز برای بهبود رتبه سایت تان و جذب مخاطبان بالقوه را پیشنهاد می‌دهند. کارنیشا با سابقه درخشان در زمینه طراحی‌سایت، تبلیغات در گوگل، گرافیک‌وب، موشن گرافیک، سئو و … با بیش از صدها نمونه‌کار موفق در کسب و کارهای مختلف، شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین هزینه به صفحه اول گوگل می‌آورد. کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه‌های درخواستی از ویژگی‌های منحصر به فرد کارنیشا می‌باشد.