طراحی لوگو

معرفی کسب و کار شما
ما امروزه در دنیای ارتباطات، اینترنت و گرافیک زندگی می‌کنیم. قطعا برای داشتن یک سهم خوب و مناسب از بازارفروش و جذب حداکثری مخاطبان، نیاز به دیده‌شدن داریم. بازاریابی دغدغه اصلی تمامی کسب و کارهای دنیاست و سالانه هزاران میلیارد صرف تبلیغات و بازاریابی در بازار رقابت می‌شود. 
اما چجوری می‌توانیم به خوبی دیده‌شویم؟ یکی از راه‌های استراتژیک و معرفی کسب و کارها طراحی لوگو است. داشتن یک لوگویی که به خوبی طراحی شده‌باشد، باعث ایجاد اعتماد می‌شود. طراحی لوگویی خاص و منحصر به‌فرد شاید یکی از مهمترین عنصرهای بازاریابی در کسب وکارها باشد. چرا که ویژگی‌های بصری لوگو و گیرایی آن، تاثیر اولیه‌ی خوبی بر روی مخاطبان دارد. طراحان کارنیشا، با طراحی لوگوی منحصر به فرد باعث ایجاد حس اعتماد مشتریان به شما می‌شوند و کسب و کار شما را در ذهن‌ها ماندگار می‌کنند.

چرا داشتن لوگو برای کسب و کارها اهمیت دارد؟
لوگو اولین چیزی است که شناخت مشتریان را نسبت به کسب وکار شما افزایش ‌می‌دهد و یک پایه مهم برای معرفی کسب و کار شما است. طراحی یک لوگوی خوب، بیانگر حرفه‌ای بودن و قابل اعتماد بودن شغل شما خواهد بود.
یکی از مهمترین موارد در طراحی لوگو این است که لوگوی شما باید معنی و پیام کسب و کار شما را به مشتریان انتقال دهد.

یک لوگو باید چه ویژگی‌هایی داشته‌باشد؟
هرچقدر لوگو ساده باشد، به یاد ماندنی‌تر خواهد بود در نتیجه در کسب و کار شما و روند رشد شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. لوگو باید نام تجاری شما را در خود داشته‌باشد این ویژگی‌ها شما را از بقیه رقیبانتان متمایز خواهد کرد.

طراحی یک لوگو چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟
1. طراحی لوگو باعث حفظ کسب و کار شما می‌شود.
2. باعث رشد کسب و کار شما می‌شود و بر جذب مشتریان تاثیر مستقیم دارد.
3. طراحی یک لوگو می‌تواند هویت مجازی شما را تثبیت کند. با طراحی یک لوگوی مناسب، در فضای مجازی از دیگر رقبای خود سبقت بگیرید.
4. با طراحی لوگویی جذاب، شما می‌توانید مشتریان جدیدی را به کسب و کار خود جذب، و مشتریان فعلی را به خود وفادار کنید.