تکنیک هایی برای حرفه‌ای تر شدن در طراحی سایت

با توجه به اینترنتی شدن کسب و کارها، صاحبان مشاغل به این فکر هستند که کسب و کارشان را در این زمینه گسترش دهند و یکی از بهترین راه‌ها برای گسترش فضای کسب و کار فعالیت در زمینه دیجیتال است. یکی از این راه‌ها طراحی وب‌سایت است. حالا ما به عنوان یک طراح سایت چه کاری می‌توانیم انجام دهیم تا کسب و کارها را گسترش دهیم.

استفاده از عکس‌های ثابت و متحرک:

بسیاری از متخصصان بر این باورند، که اسلایدهای کشویی اولین چیزی است که در زمینه داشتن سایتی جامع تر به ما کمک می‌کند. امسال ما شاهد طراحی استاتیک بیشتر با عکس‌های کم تحرک خواهیم بود به این منظور که کاربران محتوای مستقیم، سریع، قابل هضم می‌خواهند که بدون حواس پرتی به کار آید. با این حال ، گالری‌ها و نمایش اسلایدها هنوز هم راهی موثر برای نمایش  چندین تصویر  بدون اضافه شدن بار بیش از حد در سایت‌های عکاسی و ویترین محصولات هستند. به هر حال طراحی وب‌سایت‌های دارای اسلاید می‌توانند به عنوان جایگزینی برای سایت‌های متحرک درآیند.

استفاده از شکل های هندسی مختلف:

این روند در چند سال گذشته برنده بوده است اما انتظار می‌رود امسال نیز در صنعت طراحی وب‌سایت موجی ایجاد کند. برای طرح‌های صفحه مستطیلی ، این اولین انتخاب طراحان وب سایت است. اما به احتمال زیاد خواهیم دید که طراحان تلاش‌های خود را بیشتر برای شکل‌های غیر از مستطیل در سال 2020 بگذارند. بسیاری از اشکال دیگر هندسه وجود دارد که می‌توانند در طراحی سایت موثر باشند و بازدید شما را افزایش، و همچنین چشم‌ها را جذب کنند.

گسترش الگوهای UI:

اساساً، طراحی رابط کاربری مربوط به عناصر بصری یک تجربه یا یک محصول است. این شامل طراحی متن، تصاویر، دکمه‌ها، آیکون‌ها، صفحه نمایش‌ها و سایر تجربیات بصری است که کاربر درک می‌کند و با آن‌ها ارتباط برقرار می کند. اگرچه ساده به نظر می‌رسد، اما شرکت‌ها از طرق مختلف اما با همان هدف به طراحی UI نزدیک می‌شوند.
هرچقدر طراحی سایت شما مطابق با استاندارد طراحی UI باشد، می‌تواند ترافیک ورودی سایت شما را افزایش دهد پس آن را مطابق روز طراحی کنید.

طراحی رابط کاربری

تمرکز بیشتر روی طراحی UX:

طراحی رابط کاربری بخشی از طراحی UX است. رابط کاربری ابزاری برای رسیدن به این هدف است و در نهایت یک تجربه خارق العاده برای کاربر خواهد بود. پس اگر در حال طراحی سایت هستید بهتر است طوری سایت را طراحی کنید تا کاربر تجربه خوبی از آن کسب کند. اگر در مورد تجربه کاربری چیز زیادی نمی‌دانید، اکنون بهترین زمان برای مطالعه است که چگونه می‌توانید اصول UX را برای اَشکال رابط های دیجیتال اعمال کنید.
به غیر از سیستم‌های خانگی ابزارهای دیجیتال دیگری هم هستند که ما با آن‌ها
بشدت سروکار داریم مثل موبایل‌ها یا ساعت‌های هوشمند که به موبایل وصل هستند.

طراحی تجربه کاربری

چرا طراحی سایت برای تلفن‌های همراه مهم است؟

با افزایش استفاده از برنامه‌های تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی، بیشترین ترافیک وب از طریق تلفن همراه است. به همین دلیل ایجاد محتوا در برنامه‌های تلفن همراه ضروری است. این کاملا واضح است که تنها 14% از جستجوها در وب توسط کامپیوترها است ، در حالی که بقیه 86% آن از طریق موبایل است.
از آنجا که اینترنت و فناوری، دسترسی ما به وب را آسان تر می‌کنند، ما معتقدیم قدم بعدی طراحان و مهندسان در 2020 تمرکز بر روی ابزارهایی است که بتواند بهتر از دسکتاپ‌ها به وب متصل شوند.
چه کسی میداند در آینده نزدیک، مانیتور و تلوزیون بعدی شما چگونه به نظر می‌رسد؟

چرا ما به وب‌سایت برای کسب و کار تجاریمان نیاز داریم؟

برای معروفیت بیشتر در تجارت آنلاین خود، شما به یک وب سایت نیاز دارید. در حقیقت، سایت به عنوان تجارت آنلاین به شما کمک خواهد کرد. شما می‌توانید در مورد شرکت، محصولات و خدمات برجسته خود صحبت کنید، حتی می‌توانید از طریق وب‌سایت مستقیما محصولات یا خدمات خود را بفروشید. اما، برای همه این مراحل، شما باید سایت خود را توسعه دهید. باید سایت بطور مناسب طراحی شود، در غیر این صورت خطاها یا مشکلات زیادی را نشان می‌دهد. برای طراحی کارآمد وب سایت، مواردی لازم است که باید رعایت شود شما باید در مورد جوانب مختلف وب‌سایت با دقت عمل کنید، همچنین طراحی وب سایت باید به آخرین روند و روش روز دنیا باشد تا مخاطب را جذب کند.

طراحی وب سایتی پاسخگو:

وقتی صحبت از طراحی وب سایت می‌شود، طراحی وب پاسخگو به عنوان یک روند در نظر گرفته می‌شود. امروزه همه از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند، به همین دلیل صاحبان وب‌سایت، باید با جنبه‌های مختلف طراحی وب‌سایت و طراحی آن پاسخگو باشند. این یک تکنیک برای ساختن وب‌سایت که با چندین مرورگر، یا دستگاه‌ها دسترسی به وب را سازگار کنند. می‌توانید از طریق تلفن‌های هوشمند و لپ تاپ یا دسکتاپ خود یک صفحه وب پاسخگو را باز و با ادمین سایت در مورد ویژگی‌های سایتش گفت و گو کنید  یا مشکلات و سوال‌های خود را در میان بگذارید. طراحی وب‌سایت پاسخگو آخرین روند در دنیای طراحی وب سایت است، اگرچه باید با دقت روی آن کار شود. همه طراحان وب‌سایت ، دانش و توانایی ساخت وب‌سایتی پاسخگو را ندارند.

بازاریابی در وب سایت همراه با شبکه‌های اجتماعی:

امروزه، هر وب‌سایتی باید برای بازاریابی آنلاین مقرراتی داشته باشد، در غیر این صورت داشتن یک سایت بی‌فایدست. برای دسترسی به وب‌سایت خود باید ابزارک‌های شبکه‌های اجتماعی را درج کنید. این به کسب و کار شما کمک می‌کند تا در معرض دید بیشتری باشید، که بدون شک منجر به سودآوری بالایی خواهد شد. برای بازدهی بیشتر یک شرکت، به  طراحی وب‌سایتی پایدار، کارآمد نیاز است. از همه مهمتر هماهنگ بودن با شبکه‌های اجتماعی این روزها برای دستیابی به بازدید بیشتر ضروری است استفاده صحیح از شبکه‌های اجتماعی امری ضروری است و در صورت بروزچنین اتفاقی، زمان آن خواهد بود که تجارت شما بالاترین شکل موفقیت را بچشد.

شبکه‌های اجتماعی

منابع: digitalagencynetwork.com

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

نظر خود را به اشتراک بگذارید