طراحی اپلیکیشن

جذب بیشتر مشتری

با طراحی اپلیکیشن موبایل می‌توانید این فرصت را داشته‌باشید که با مشتریان خود به‌راحتی در ارتباط باشید. اپلیکیشن می‌تواند پلی میان شما و مشتریانتان برای فروش بیشتر  باشد. تیم طراحی اپلیکیشن کارنیشا، با مهارت‌های خود در زمینه برنامه‌نویسی و همچنین طراحی حرفه‌ای آماده‌است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن Android و IOS همراه شما باشد.

چرا به طراحی اپلیکیشن نیاز داریم؟
در واقع امروزه با وجود پیشرفت روز افزون تکنولوژی و دنیای اینترنت و شرایط بوجود آمده بخاطر ویروس کرونا کمتر کسی وجود دارد که همچنان خرید حضوری انجام دهد و تمایلی به خرید اینترنتی نداشته‌باشد چون تلفن‌های هوشمند تقریبا این‌کارها را برای همه آسان کرده‌است.
امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وب‌سایت و در کنار آن اپلیکیشن موبایل ضروری است زیرا کسب و کارهایی که خدمات یا کالایی را ارائه می‌دهند، با ساخت اپلیکیشن باعث رونق چندین برابر فضای کاری خود می‌شوند.
همچنین لازمه‌ی موفقیت در فروشگاه‌های اینترنت داشتن اپلیکیشن است. داشتن اپلیکیشن این امکان را دارد تا صاحبین کسب و کار محصولات خود را در هر زمان و مکانی به مشتریان خود بدون هیچ واسطه‌ای عرضه کنند.

دلایل انتخاب کارنیشا:
1.مشاوره رایگان: شما می‌توانید قبل از شروع کار از تیم کارنیشا مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

2. ارائه پلتفرم حرفه‌ای: مجموعه کارنیشا، با استفاده از بروزترین پلتفرم‌ها اقدام به طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار شما خواهندکرد.
3. ارائه قیمتی مناسب: شما می‌توانید با قیمتی مناسب و متناسب با کسب و کارتان اپلیکیشن خود را از تیم ما دریافت کنید.

اپلیکیشن IOS امروزه نظر کاربران بیشتری را نسبت به گذشته به خود جلب کرده است. طبق آماری که شرکت اپل منتشر کرده این شرکت تاکنون دو و نیم میلیارد گوشی آیفون به فروش رسانده و حجم قابل توجهی از کاربران گوشی‌های هوشمند سیستم عامل ios را ترجیح می‌دهند.
زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی اپلیکیشن IOS:
1. SWIFT

C# .2

3. Xamarin

C++ .4

5. Java

اندروید یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین سیستم عامل گوشی‌های هوشمند در حال حاضر می‌باشد. شاید کمتر کسی با سیستم عامل اندروید و قابلیت‌های قدرتمند آن آشنا نباشد. طبق آخرین تحقیقات صورت گرفته سیستم عامل اندروید توانسته‌است 81.2 درصد از بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را در اختیار بگیرد و مطمئنا این آمار در چند سال آینده افزایش خواهد یافت. اندروید یک سیستم عامل متن باز است و توسعه دهندگان توانایی دسترسی به کدهای منبع آن را دارند.

زبان‌های برنامه‌نویسی  برای طراحی اپلیکیشن Android:

  1. Java
  2. کاتلین
C++ .3