5 نکته مهم برای ایجاد پست‌های جذاب در رسانه‌های اجتماعی

حفظ فراوانی ارسال مطالب در رسانه‌های اجتماعی یک چالش رایج برای بسیاری از وابستگان و بازاریابان محتوا است. بر خلاف سایر سیستم عامل‌ها، رسانه‌های اجتماعی از شما می‌خواهند که مطالب را بیشتر و مداوم ارسال کنید.
بسترهای نرم افزاری مانند توییتر کاملاً پویا هستند و برای به دست آوردن دید در آنجا، باید حداقل یک بار در روز محتوا ارسال کنید، اگر نه بیشتر. برای سیستم عامل‌های دیگر، فرکانس می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.
ایجاد محتوای تازه و اصلی چالش برانگیز است و هنوز هم می‌توانید فرکانس مورد نیاز ارسال را برآورده کنید. به همین دلیل ما این لیست از نکات ایجاد محتوا را برای رسانه‌های اجتماعی برای کمک به شما گردآوری کرده ایم.

تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی را حفظ کنید.

اولین و مهمترین کاری که شما باید انجام دهید ایجاد تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی است. این شامل مباحث، نوع ارسال، بستر، تاریخ و زمان انتشار می‌باشد.
این مهم است زیرا به شما کمک می‌کند تا امور را سازماندهی کرده و برنامه محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهای مدیریتی برای رسانه‌های اجتماعی که در تقویم‌های سرمقاله و قابلیت انتشار خودکار ساخته شده اند استفاده کنید. این ابزارها می‌توانند به سهولت در ایجاد، برنامه ریزی، برنامه ریزی و انتشار محتوای رسانه‌های اجتماعی به شما کمک کنند.

از ابزارهای ایجاد محتوای رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید.

اگر می‌خواهید چندین بخش از مطالب را برای سیستم عامل‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید، به کمک نیاز دارید. خوشبختانه، ابزارهای زیادی وجود دارد که می‌توانند در ایجاد محتوای رسانه‌های اجتماعی به شما کمک کنند.
ابزار طراحی و گرافیکی وجود دارد که از قالب‌های از پیش تعیین شده محتوای رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شود. می‌توانید از آنها برای ایجاد پست‌های رسانه‌های اجتماعی در عرض چند دقیقه استفاده کنید. در اینجا چند نمونه از الگوهای رسانه‌های اجتماعی از Crello آورده شده است.

Crello.

علاوه بر این، این قالب‌ها از قبل دارای ابعاد مورد نیاز برای هر سیستم عامل هستند، بنابراین نیازی به انجام کارهای برشکاری یا ویرایش اضافی نیست. به سادگی می‌توانید تصویر و متن خود را اضافه کرده و مستقیماً در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود قرار دهید. همچنین می‌توانید از ابزارهای ویرایش رایگان استفاده کنید که می‌توانند بلافاصله خطاهای زبانی شما را هنگام نوشتن اصلاح کنند.

تکرار مطالب را امتحان کنید.

اگر مدت مدیدی در رسانه‌های اجتماعی فعال بوده اید، می‌دانید که ایجاد محتوای تازه از ابتدا به صورت روزمره امکان پذیر نیست. برای ارسال مطالب خوب به برخی از هک‌های محتوا نیاز دارید، اما لزوماً آن را هر روز ایجاد نمی‌کنید. تکرار مطالب، همانطور که ممکن است بدانید، به استفاده مجدد از مطالب قدیمی، به روشی جدید و خلاقانه اشاره دارد.
می‌توانید ویدیویی را در مورد موضوعی ایجاد کنید که با جزئیات آن را در وبلاگ خود پوشش داده اید و به راحتی در یک ویدیوی YouTube از آن نکات عبور کنید. این هک نه تنها ایده‌های محتوا را برای کانال شما ارائه می‌دهد بلکه به تقویت حضور شما در YouTube نیز کمک می‌کند.
همچنین می‌توانید خلاصه پست‌های وبلاگ خود را بنویسید و در رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید. این استراتژی می‌تواند مدت زمان مدیدی تغذیه رسانه‌های اجتماعی شما را حفظ کند، به خصوص اگر شما یک وبلاگ قدیمی دارید که دارای پست‌های زیادی در آن است.
راه دیگر برای استفاده مجدد از محتوای موجود در رسانه‌های اجتماعی ارسال مطالب یا قطعه از محتوای شما در رسانه‌های اجتماعی است. می‌توانید پیوندی به محتوای اصلی اضافه کنید و ترافیک را به وب‌سایت خود هدایت کنید. این یک استراتژی مناسب برای بازاریاب‌های وابسته است که می‌خواهند از طریق رسانه‌های اجتماعی ترافیک را به سمت پست‌های حمایت شده خود با لینک‌های وابسته هدایت کنند.
نکته حرفه‌ای: پیوندهای وابسته را در توضیحات ویدیوی YouTube خود اضافه کنید و آن را به یک منبع ترافیکی برای بازاریابی وابسته تبدیل کنید.

تولید محتوا

از آموزش محتوا استفاده کنید.

یکی از مفیدترین هک‌های ایجاد محتوا برای رسانه‌های اجتماعی، اصلاح محتوا است. نکته خوب در مورد رسانه‌های اجتماعی این است که می‌توانید محتوای افراد دیگر را تا زمانی که اعتبار آن را به آنها بدست آورید به اشتراک بگذارید.
برخلاف وب‌سایت شما، جایی که فقط می‌توانید محتوای اصلی ارسال کنید، رسانه‌های اجتماعی از نظر آنچه می‌توانید ارسال کنید انعطاف پذیرتر است. از آن به نفع خود استفاده کنید و محتوای قبلاً منتشر شده را به اشتراک بگذارید.

بازنویسی محتوای رسانه های اجتماعی
رایج ترین روش برای اشتراک گذاری مجدد مطالب، ارسال مجدد پست‌های رسانه‌های اجتماعی حساب های دیگر است. برای انجام این کار از نظر اخلاقی، باید اطمینان داشته باشید که در محلی که در ابتدا مطالب ارسال شده بود، به آن حساب اشاره کنید.
در برخی سیستم عامل ها، مانند اینستاگرام، می‌توانید به سادگی از دکمه اشتراک گذاری آنها برای به اشتراک گذاشتن پستی در استوری خود استفاده کنید و پست اصلی به طور خودکار برچسب گذاری می‌شود. اما اگر می‌خواهید آن را در فید خود به اشتراک بگذارید، باید از ابزاری مانند Regram استفاده کنید. این به طور خودکار شامل ذکر اصلی و ارسال مجدد حساب اصلی است.

استفاده از دیگر محتواها
آسانترین راه برای اصلاح محتوا، استفاده از ابزارهای تصحیح محتوا است که می‌تواند مطالب مربوط به موضوعات مرتبط با شما را پیدا کرده و به اشتراک بگذارد. شما به سادگی می‌بایست موضوعات مورد علاقه خود را اضافه کنید و این ابزارها می‌توانند در این مضامین فید با محتوای خوب و با کیفیت از سراسر وب ایجاد کنند.
سپس می‌توانید موارد دلخواه خود را انتخاب کرده و آنها را در حساب‌های رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

تولید محتوا

محتوا تولید شده توسط کاربر.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر (UGC) یکی از مؤثرترین راه‌های دریافت محتوای تازه برای رسانه‌های اجتماعی است، بدون آنکه خودتان آن ‌را ایجاد کنید.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مشتریان خود را ترغیب کنید تا برای برند شما محتوا ایجاد کنند. شما می‌توانید با تشویق آنها از طریق مسابقه، کارزار یا هر راه دیگری این کار را انجام دهید.
به عنوان مثال می‌توانید از مشتریان خود بخواهید که تجربه خود را در زمینه کار با شما به اشتراک بگذارند و در عوض فریادی به آنها بزنید. این امر به دلیل اینکه شما محتوای رایگان دریافت می‌کنید بسیار مفید است و آنها در رسانه‌های اجتماعی دید بیشتری به دست می‌آورند.
اگر قبلاً نظرات مشتری را دارید، می‌توانید برای بهبود تصویر نام تجاری خود، آنها را در رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید. علاوه بر این، وقتی که محتوای تازه ای برای ارسال ندارید، یک ترفند ظریف برای پر کردن صفحه رسانه‌های اجتماعی است.

بعدش چی؟

از این هک‌های ایجاد محتوا برای ارسال منظم و مداوم محتوای رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید. با این ترفندها، شما راه‌های پر کردن صفحات محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را از دست نخواهید داد.
همچنین، برای ارزیابی عملکرد خود در یک بازه زمانی، یک ممیزی در رسانه‌های اجتماعی انجام دهید. ببینید کدام یک از انواع محتوا برای مخاطبان خود بهترین کار را انجام می‌دهد و سپس استراتژی محتوا خود را بر این اساس مرور کنید.
به یاد داشته باشید، این یک فرآیند در حال انجام است و شما باید همزمان با رشد، برنامه محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را کامل کنید. بنابراین، با این هک‌های ایجاد محتوا شروع کنید و همچنان که تجربه بیشتری کسب می‌کنید، برخی از موارد خاص خود را به این لیست اضافه کنید.

منابع:
supermetrics.com

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

نظر خود را به اشتراک بگذارید