3 راهی که بازاریابان دیجیتالی می‌تواتند تلاش‌های خود در زمینه امنیت سایبری را افزایش دهند

روزهای گذشته را به یاد می‌آوری؟ روزهایی که همه داده‌های ما بصورت محلی ذخیره شده اند؟ البته، ما هنوز بیشتر داده‌های خود را بصورت محلی ذخیره می‌کنیم، اما بسیاری از شرکت‌ها – از مایکروسافت تا اپل تا Google – فضای ذخیره سازی ابری را ترجیح می‌دهند، جایی که داده‌های ما در یکی دیگر از سرورهای خود در جایی دیگر ذخیره می‌شود.
در حالی که ذخیره سازی ابری راحت است، به اندازه کافی ذخیره اطلاعات آفلاین امن نیست. امنیت سایبری مهم است و استفاده از فضای ذخیره سازی ابری، تمرین صحیح در فضای مجازی را دشوار می‌کند.

نحوه تقویت امنیت سایبری

در این مقاله، به سه روش که می‌توانید امنیت را تقویت کنید، خواه فردی باشید که از خانه کار می‌کنید یا مدیرعامل یک تجارت.

از VPN استفاده کنید.

دسترسی به اینترنت از هرجایی در هر زمان بسیار عالی است و به افراد این امکان را می‌دهد تا کارها را از هرجای دیگر انجام دهند. با این حال، ما به ندرت به عواقب انجام این کار فکر می‌کنیم.
توصیه می‌کنم از استفاده از شبکه‌های عمومی اجتناب کنید، اما برای بسیاری از افراد این امکان وجود ندارد. به علاوه، بسیاری از شبکه‌های خانگی نیز فاقد رمزگذاری هستند و این مسئله را در خانه نیز ایجاد می‌کند.
شما می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای خاص مانند VPN، این عدم رمزگذاری را برطرف کنید. طبق راهنمای ExpressVPN برای آنچه VPN است، یک VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است و به شما امکان می‌دهد داده‌های دستگاه‌ها و شبکه خود را رمزگذاری کنید (به شرط داشتن سخت افزار مناسب).
استفاده از شبکه رمزگذاری شده ساده است و به نظر من ساده ترین شکل رمزگذاری در کنار نرم افزار رمزگذاری مایکروسافت در دستگاه‌های ویندوز است.

همیشه دستگاه های خود را به روز کنید.

یک واقعیتی می‌دانم که تنها کسی نیستم که از یادآوری دائمی ویندوز آزار می‌دهد. به نظر می‌رسد هر بار که رایانه شخصی خود را روشن کنم، یک آپدیت در انتظار بارگیری است. آزار دهنده است، خسته کننده است و وقت گیر است.
اما لازم است…
ممکن است بروزرسانی‌ها در چهره شما آزار دهنده باشد، اما یادآوری خوبی است که باید دستگاه خود را به روز کنید. به روز رسانی دستگاه‌های شما مهم است. این به روز رسانی‌ها به طور معمول دارای تکه‌های امنیتی، رفع اشکال و دسته‌های مختلف دیگری از تعمیرات هستند که مدیریت امنیت را بسیار آسان‌تر در آن دستگاه می‌کند.
مایکروسافت تکه‌های امنیتی را اغلب با به روزرسانی‌های کوچک معرفی می‌کند. می‌دانید با این به روزرسانی‌ها، هکرها و مجرمان سایبری سخت ترمی‌توانند به دستگاه‌ها دسترسی داشته‌باشند. دستگاه‌های خود را همیشه به روز کنید، مهم نیست که چقدر طول بکشد و آزاردهنده باشد.

حفظ خودتان در دانستن.

ممکن است تعجب کنید که منظورم از حفظ خودتان در دانستن چیست؟
ببینید، وقتی به اینترنت می‌رویم، هرگز به فکر بسیاری از خطرات که در هر گوشه‌ای وجود دارد، فکر نمی‌کنیم.
ندانستن از خطرات دروغ در اینترنت، شما را از این ویروس‌ها، هک‌ها، بدافزارها، کلاهبرداری و برعکس، مستعد تبدیل شدن به قربانی این خطرات می‌کند. مهم است که خودتان را درمورد این موارد دانسته کنید.
آگاهی از کارهایی که در اینترنت انجام می‌دهید و خطرات احتمالی شما ممکن است به شما کمک کند امنیت خود را حفظ کنید، به شما کمک می‌کند تا از سردرد احتمالی ناشی از از بین بردن ویروس در لپ تاپ خود جلوگیری کنید.
نتیجه:
به طور فزاینده‌ای آگاه می‌شویم که امروزه امنیت سایبری ضروری است. بدون تمرین امنیت سایبری مناسب، این سؤال نیست که آیا شما قربانی هک شدید، اما کی.
این برای بازاریابان دیجیتال دو برابر است. بازاریابان دیجیتالی اطلاعات زیادی در اختیار دارند که اگر این امر به عموم منتقل شود، حرفه آن‌ها انجام می‌شود و شرکتی که با آن‌هاست می‌تواند دچار مشکل شود.

منابع: digitalagencynetwork.com

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

نظر خود را به اشتراک بگذارید